آموزش انلاین طراحی سایت

آموزش طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی

آکادمی آکام با هدف آموزش تخصصی طراحی و برنامه نویسی وب سایت در کنار به روز ترین متدهای برنامه نویسی راه اندازی شده است. برگزاری دوره های حضوری در قالب 8 دوره به صورت کاملا عملی و پروژه محور در شهر سیرجان از برنامه های اصلی شرکت دنیای فناوری آکام است.

پس از گذراندن این دوره ها شما تبدیل به یک طراح سایت و برنامه نویس حرفه ای خواهید شد و با توجه به دانشی که فراگرفته اید به سرعت جذب بازار کار خواهید شد.

لیست دوره ها

در حال ثبت نام
bootstrap design
CMS & joomla

در 10 جلسه 2 ساعته یک سایت حرفه‌ای بسازید! در این دوره ضمن آموزش مفاهیم پایه طراحی سایت، از ابزارهای آماده برای طراحی وب سایت و فروشگاه اینترنتی استفاده خواهیم کرد.

پس از طی این دوره شما قادر خواهید بود یک وب سایت حرفه ای را بدون نیاز به برنامه نویسی طراحی و مدیریت کنید و وارد بازار کار شوید.

به زودی
html
HTML & CSS

CSS & HTML حرفه ای

شروع کار در برنامه نویسی سایت با html است. html در کنار css هسته فناوری ساخت صفحات وب هستند. HTML زبان توصیف ساختار صفحات وب است. زبانی‌است که شکل ظاهری وب سایت، از چیدمان تا رنگ ها را مشخص می کند.

به زودی
javascript
javascript & JQuery

جاوااسکریپت و جی کوئری

جاوااسکریپت یک زبان برنامه نویسی سمت کاربر است که برای دسترسی به اشیاء داخل صفحات HTML مورد استفاده قرار می گیرد. javascript توانایی تغییر در محتویات المان‌ های نمایش داده شده را دارد به گونه ای که امکان پویا سازی صفحات وب را فراهم می‌آورد.

به زودی
bootstrap design
bootstrap design

bootstrap و طراحی Responsive

Bootstrap مجموعه ای از ابزارهای رایگان برای ایجاد صفحات وب است که شامل دستورات HTML، CSS و توابع جاوااسکریپت جهت نمایش فرم ها، دکمه ها، تب ها، ستون ها و سایر المان های مورد نیاز طراحی وب می باشد. هدف اصلی آن نمایش صحیح سایت در تمام ابزارها از جمله لپ تاپ، تبلت و موبایل موبایل است.

به زودی
html
php & mysql

php و mysql مقدماتی

php یک زبان برنامه نویسی قدرتمند سمت سرور است که با کدهای html ترکیب شده و امکان طراحی سایت های داینامیک را به ما می دهد. mysql یک سامانه مدیریت پایگاه داده است که برای واکشی اطلاعات مورد استفاده قرار می گیرد.

به زودی
php
php & mysql

php و mysql حرفه ای

در این دوره با آخرین متدهای برنامه نویسی، برنامه نویسی شی گرا، مدل برنامه نویسی MVC و ... آشنا خواهید شد. همچنین محدودیت های مدل رابطه ای را در mysql بررسی کرده و آنها را رفع می کنیم.

به زودی
html
joomla! Framework

توسعه جوملا!

در این دوره با توسعه سیستم مدیریت جوملا آشنا خواهیم شد. در واقع از تمام آموزش های گذشته استفاده کرده و خواهیم توانست به عنوان یک توسعه دهنده جوملا در سطح جهانی خود را معرفی کنیم و از بازار کار بی نظیر آن لذت ببریم.

به زودی
php
SEO

آموزش حرفه ای سئو

موتورهای جستجو و به خصوص گوگل از الگوریتم های خاصی برای رتبه بندی سایت ها استفاده می کنند. بنابراین برای اینکه سایت ما در بالای لیست جستجوی گوگل قرار گیرد باید استانداردها و اصول آن را فرا گرفته و به کار گیریم.

مدرس: مهندس مهدی یوسفی

مهدی یوسفی هستم فارغ التحصیل رشته مهندسی فناوری اطلاعات. در سال 1385 طراحی وب سایت را شروع کردم و پس از کسب تجربه های لازم توانستم وارد عرصه حرفه ای این کار شوم. در سال 1396 شرکت دنیای فناوری آکام را تاسیس و تا کنون ده ها وب سایت موفق را طراحی و برنامه نویسی کرده ام.

در این قسمت تلاش خواهم کرد دانش خود را که در طی این سالیان بدست آورده ام با شما عزیزان به اشتراک گذارم

در صورت وجود هر گونه سوال می توانید با شماره 09356426227 تماس بگیرید