بدهی است که داشتن وب سایت به اعتبار برند شما خواهد افزود که این خود تاثیری مثبت در فرآیند بازاریابی است.  اما این تنها مزیت داشتن سایت در فرآیند بازاریابی نیست!

مقاله مرتبط: نقش وب سایت در برندسازی

نکته جذاب این است که شما می توانید گزارش کاملی از کاربران اینترنت که از وب سایت شما دیدن کرده اند به دست آورید.
به عنوان مثال می توانید بررسی کنید بازدیدکنندگان سایت شما از چه شهرهایی بوده اند. چه عبارتی را جستجو کرده اند. از کدام صفحات بیشتر دیدن کرده اند. چند درصد آن ها زن و چند درصد مرد بوده اند؟ بیشترین سایت هایی که دیدن کرده اند در چه زمینه ای بوده است. چه محدوده ی سنی داشته اند و بسیاری از موارد دیگر.
زین پس شما به طور دقیق می دانید مشتریان بیشتر دنبال چه محصولات یا خدماتی از طرف شما هستند. نوع تبلیغات خود را بر مبنای محدوده سنی خاصی طراحی می کنید تا بیشترین نتیجه را بدست آورید.

به موارد زیر دقت کنید:
1- می توانید بررسی کنید بیشترین بازدیدکنندگان وب سایت شما از چه شهرهایی بوده اند. اکنون تیم بازاریابی شما میداند بهترین شهر برای اعتای نمایندگی کدام است.
2- می توانید بررسی کنید بازدیدکنندگان وبسایت شما از چه سایت های دیگری بازدید کرده اند. بدون شک نتایج بدست آمده شما را شگفت زده خواهد کرد. به عنوان مثال من متوجه شده ام که بیش از 40 درصد بازدیدکنندگان همین وب سایت از سایت های ورزشی نیز دیدن کرده اند لذا اکنون می توانم تصمیم بگیرم تبلیغات خود را در سایت های ورزشی نیز انجام دهم.
3- می توانید بررسی کنید بیشترین بازدیدکنندگان سایت شما در چه محدوده سنی قرار دارند. اکنون تیم بازاریابی شما تبلیغاتی هدفمند بر اساس محدوده سنی انجام خواهد داد.
4- می توانید بررسی کنید بازدیدکنندگان سایت شما چه عبارتی را جستجو کرده اند تا به وب سایت شما رسیده اند، همچنین از کدام صفحات بیشتر بازدید کرده اند. بنابراین شما با تجزیه و تحلیل رفتار مشتریان می توانید محتوایی ارزشمند برای سایت خود ایجاد کنید. محتوای ارزشمند محتوایی است که به سوالات مشتریان پاسخ داده و نگرانی آنها را در مورد محصولات یا خدمات شما کاهش دهد. این محتوا باعث افزایش بازدید از وب سایت شما خواهد شد و شما می توانید رفتار کاربران بیشتری را در سایت خود رصد کنید. هربار که محتوای جدیدی به وبسایت خود اضافه می کنید رصد دقیق تری انجام خواهید داد و این چرخه هرگز پایان نمی یابد.

شما با رصد رفتار کاربران سایت خود سرنخ های ارزشمندی یه دست خواهید آورد و دیگر بر اساس فرضیات و حدس و گمان بازاریابی نخواهید کرد.

بطور کلی می توان رفتار کاربران را در سایت شما مورد بررسی قرار داد. حال تصور کنید با داشتن چنین اطلاعاتی تیم بازاریابی شما چگونه بهترین تبلیغ را انجام خواهد داد و بهترین استراتژی را در پیش خواهد گرفت.

تماس دنیای فناوری آکام

شرکت دنیای فناوری آکام به عنوان یک شرکت فعال در زمینه مشاوره کسب و کار،طراحی سایت، طراحی فروشگاه اینترنتی، برنامه نویسی و طراحی اپلیکیشن موبایل در تلاش است با استفاده از دانش تخصصی راه حل هایی مفید ارائه دهد تا بتوانید تجارت خود را به صورت آنلاین پیش ببرید. یکی از این راه حل ها تیدیل بازدیدکنندگان وب سایت به مشتری است. بدون شک این استراتژی یک راه حل مفید در افزایش درآمد شما خواهد بود.

آخرین نمونه کارها
فروشگاه اینترنتی جام هنر

فروشگاه اینترنتی جام هنر

آگاهی ما از متدهای طراحی یک وبسایت فروشگاهی و همچنین آشنایی با تمامی جنبه ها و چالش های کسب و کار آنلاین....

نمونه کار
طراحی سایت بازاریابی شبکه ای

طراحی سایت بازاریابی شبکه ای

بازاریابی شبکه ای شیوه ای از بازاریابی است که در آن شرکت به اعضایش حق کمیسیون می‌دهد تا افراد جدید را وارد کنند...

نمونه کار
نمونه کار طراحی اپلیکیشن موبایل

نمونه کار طراحی اپلیکیشن موبایل

بسیاری تصور می کنند که یک اپلیکیشن باید مانند اینستاگرام یا اپلیکیشن دیوار کاربرد عمومی داشته باشد اما الزاما این چنین نیست.

نمونه کار