شرکت نپارس فعال در ارائه خدمات مربوط به مواد رادیواکتیو و پرتوهای ایکس با کاربردهای صنعتی و پزشکی می باشد. از آنجا که کار با مواد رادیواکتیو همراه خطراتی برای اپراتورها دارد و همچنین با توجه به نیاز این شرکت ها برای ارتباط با یکدیگر، نیاز به یک اپلیکیشن موبایل کاربردی جهت تسهیل در دریافت خدمات و ارتباطات به شدت احساس می شد.
شرکت دنیای فناوری آکام با نیازسنجی دقیق و با استفاده از جدیدترین تکنولوژی های روز برنامه نویسی تلفن همراه اقدام به طراحی و برنامه نویسی اپلیکیشن موبایل برای شرکت محترم نپارس کرده است. شایان ذکر است که این اپلیکیشن با وب سایت شرکت نپارس به صورت یکپارچه برنامه نویسی گردیده است و کلیه امکانات اپلیکیشن در وب سایت نیز قرار دارد به طوریکه در صورت ثبت اطلاعات در اپلیکیشن موبایل، این اطلاعات در وب سایت نیز ثبت شده و قابل مشاهده می باشند.

نمونه کار طراحی اپلیکیشن موبایل

برخی از امکانات این اپلیکیشن به شرح زیر می باشد:

1- قابلیت ثبت اطلاعات شامل اطلاعات مرکز، دزیمترها، پرتوکاران و ....
2- مشاهده میزان پرتو: این اپلیکیشن با در نظر گرفتن میزان پرتوزایی اولیه مواد پرتوزا و تاریخ استفاده و با استفاده از فرمول های پیچیده ی شیمی، میزان پرتوزایی فعلی را به اپراتورها نمایش میدهد و در صورتیکه میزان پرتوزایی بیش از حد مجاز باشد، به اپراتورها اخطار مناسب را نمایش دهد.
3- فروشگاه: از آنجا که شرکت نپارس با اکثر شرکت های فعال در زمینه موارد پرتوزا در سراسر کشور در ارتباط است و همچنین با توجه به آنکه شرکت ها ممکن است تجهیزات خود را ارتقاء دهند، لذا بسیار محتمل است که تجهیزات قدیمی آنها نیاز دیگر شرکت ها باشد. لذا در این اپلیکیشن یک فروشگاه اینترنتی در نظر گرفته شده است تا شرکت ها بتوانند از طریق آن اقدام به فروش تجهیزات قدیمی خود نمایند. توجه به این نکته ضروری است که این اپلیکیشن توسط کلیه شرکت های فعال در این حوزه نصب گردیده و کاربران آن مردم عادی نیستند. از این جهت با استفاده از این اپلیکیشن موبایل یک ارتباط عالی بین این شرکت ها برقرار گردیده است.
4- ثبت درخواست ها: کلیه درخواست های مربوطه از طریق این اپلیکیشن قابل ثبت می باشد.
5- دوره های آموزشی: شرکت نپارس اقدام به برگزاری دوره های ایمنی به صورت آنلاین برای شرکت ها می کند که این امر در این اپلیکیشن پیاده سازی گردیده است.
6- مدیریت کاربران پیشرفته: شرکت نپارس می تواند دسترسی های مختلفی به کاربران اپلیکیشن دهد و حتی در صورت نیاز برخی از آنها را غیر فعال نماید.
و.....

این اپلیکیشن در نسخه اندروید در حال استفاده می باشد.

بسیاری تصور می کنند که یک اپلیکیشن باید مانند اینستاگرام یا اپلیکیشن دیوار کاربرد عمومی داشته باشد. در این نمونه کار ملاحظه می فرمایید که اپلیکیشن های موبایل می توانید مخصوص شرکت و یا کسب و کار شما باشند و موجب رضایت مشتریان گردد.

مشاوره طراحی سایت

 

آخرین نمونه کارها
فروشگاه اینترنتی جام هنر

فروشگاه اینترنتی جام هنر

آگاهی ما از متدهای طراحی یک وبسایت فروشگاهی و همچنین آشنایی با تمامی جنبه ها و چالش های کسب و کار آنلاین....

نمونه کار
طراحی سایت بازاریابی شبکه ای

طراحی سایت بازاریابی شبکه ای

بازاریابی شبکه ای شیوه ای از بازاریابی است که در آن شرکت به اعضایش حق کمیسیون می‌دهد تا افراد جدید را وارد کنند...

نمونه کار
نمونه کار طراحی اپلیکیشن موبایل

نمونه کار طراحی اپلیکیشن موبایل

بسیاری تصور می کنند که یک اپلیکیشن باید مانند اینستاگرام یا اپلیکیشن دیوار کاربرد عمومی داشته باشد اما الزاما این چنین نیست.

نمونه کار